Bulletin Paktu starostů a primátorů
  Čtvrtletní bulletin Paktu Społeczność Porozumienia w działaniu!  
       
 
Ceny A+ CoM: Která italská města vypracovala „nejlepší“ akční plán pro udržitelnou energii?
15. května 2014 se konalo 3. slavnostní udělování cen A+ CoM. Udělování cen A+ CoM pořádá [italská Climate Alliance->http://www.climatealliance.it/] a Kyoto Club a získávají je každý rok „nejlepší“ italské SEAP, které byly v předešlém roce předloženy Evropské komisi prostřednictvím Úřadu Paktu starostů a primátorů.
 
   

Držiteli letošních cen jsou : obce Sardara a Fiavé (do 5 000 obyvatel), obec Castrolibero (5 000–20 000 obyvatel), ostrov Elba (20 000–90 000 obyvatel) se svým společným SEAP a město Novara (nad 90 000 obyvatel). Společný SEAP ostrova Elba vypracovala provincie Livorno za města Campo nell’Elba, Capoliveri, Marciana, Marciana Marina, Proto Azzurro, Portoferraio, Rio nell’Elba a Rio Marina. Jejich SEAP byl prezentován 16. května, den po slavnostním předávání cen, při příležitosti akce pro veřejnost nazvané Elba: k ostrovu s nulovými emisemi.

Další informace :

 
     
    >> Bulletin Paktu starostů a primátorů Červenec 2014 <<
(195 visits )
 
     
Sledujte nás:
Twitter Facebook
Covenant of Mayors
  Výlucnou odpovednost za obsah tohoto bulletinu nese Úrad Paktu starostu a primátoru a nemusí vždy odrážet názor Evropské unie. Evropská komise nenese žádnou odpovednost za jakékoli používání informací uvedených v tomto bulletinu. Pakt starostu a primátoru byl založen díky financní podpore Evropské komise a sestává z peti sdružení evropských orgánu místní samosprávy: Energy Cities, Climate Alliance, Eurocities, CEMR, a Fedarene.

Prihlaste se k odberu / odhlaste se z odberu tohoto bulletinu.
European Union  
 
Covenant of Mayors