Newsletter Porozumienia między burmistrzami
  Newsletter kwartalny Porozumienia Věděli jste?  
       
 
Na czym polega Porozumienie między burmistrzami? Sprawdź to w 3 minuty!
[Niedawno->https://www.youtube.com/watch?v=7vfA1tB9-bs] powstał film, które prostymi słowami i ciekawymi animacjami pokazuje historię Porozumienia między burmistrzami od początków jego powstania w 2008 roku .
 
   

Ten zabawny film pokazuje, w jaki sposób Porozumienie między burmistrzami pomaga w obniżaniu emisji CO2 i zwiększaniu efektywności energetycznej w europejskich miastach.

Zwraca także uwagę na ważne działania, które zostały podjęte przez prawie 6 000 sygnatariuszy sygnatariusze i w ten sposób zachęca wszystkie władze lokalne do przystąpienia do rozwijającego się ruchu.

Jako przykłady dobrych praktyk miast sygnatariuszy wymieniono Birmingham, Bristol, Heerhugowaard i Tallin. Te przykłady ilustrują działania na rzecz poprawy stanu budynków, promowania zrównoważonego transportu oraz wdrażania odnawialnych źródeł energii.

 
     
    >> Newsletter kwartalny Porozumienia Lipiec 2014 <<
(183 visits )
 
     
Znajdz nas na:
Twitter Facebook
Covenant of Mayors
  Wylaczna odpowiedzialnosc za tresc niniejszego newslettera ponosi Biuro Porozumienia miedzy burmistrzami. Tresc publikacji niekoniecznie odzwierciedla opinie Unii Europejskiej. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialnosci za sposób wykorzystania informacji zawartych w publikacji. Porozumienie miedzy burmistrzami zostalo powolane przy wsparciu finansowym ze strony Komisji Europejskiej i obejmuje piec stowarzyszen europejskich wladz lokalnych: Energy Cities, Climate Alliance, Eurocities, Rada Gmin i Regionów Europy, i Fedarene.

Zapisz sie na newsletter / Wypisz sie z newslettera
European Union  
 
Covenant of Mayors