Bulletin Paktu starostů a primátorů
  Čtvrtletní bulletin Paktu Czy wiesz?  
       
 
V čem vlastně Pakt starostů a primátorů spočívá? Buďte v obraze během 3 minut!
Nedávno bylo zveřejněno [informativní video->https://www.youtube.com/watch?v=7vfA1tB9-bs] o historii Paktu starostů a primátorů od jeho počátků v roce 2008, s níž se seznámíte také díky jednoduchému slovníčku a zábavným animacím.
 
   

Zábavné video zprostředkovávající celou řadu informací se zaměřuje na to, jak se v evropských obcích díky Paktu snižují emise CO2 a zvyšuje se energetická účinnost.

Toto video také upozorňuje na významnou práci téměř 6 000 signatářů a povzbuzuje všechny orgány místní samosprávy, aby se k této rozrůstající komunitě připojily.

Uvádí se v něm také příklady osvědčených postupů signatářských měst: Birmingham, Bristol, Heerhugowaard a Tallinn, které dokreslují provedená opatření ke zlepšení stavu budov, propagaci udržitelné dopravy a instalaci zařízení využívajících obnovitelné zdroje energie.

 
     
    >> Bulletin Paktu starostů a primátorů Červenec 2014 <<
(216 visits )
 
     
Sledujte nás:
Twitter Facebook
Covenant of Mayors
  Výlucnou odpovednost za obsah tohoto bulletinu nese Úrad Paktu starostu a primátoru a nemusí vždy odrážet názor Evropské unie. Evropská komise nenese žádnou odpovednost za jakékoli používání informací uvedených v tomto bulletinu. Pakt starostu a primátoru byl založen díky financní podpore Evropské komise a sestává z peti sdružení evropských orgánu místní samosprávy: Energy Cities, Climate Alliance, Eurocities, CEMR, a Fedarene.

Prihlaste se k odberu / odhlaste se z odberu tohoto bulletinu.
European Union  
 
Covenant of Mayors