Illustration Kącik akademii

Kącik Akademii ma na celu zgromadzenie naukowców zajmujących się dziedzinami związanymi z inicjatywą Porozumienia Burmistrzów. Jest to miejsce, w którym mogą się oni spotkać z osobami o podobnych zainteresowaniach, promować swoje badania i przedstawić je bliżej społeczności Porozumienia. Kącik ma też stanowić swego rodzaju inspirację dla początkujących naukowców.

Poszukiwani przedstawicieli nauki
Właśnie próbujesz określić swoje obszary badawcze? Biuro Porozumienia Burmistrzów oferuje inspiracje dotyczące tematów badań. To doskonała okazja na realizację przełomowego zadania i rzeczywiste przyczynienie się na rzecz lokalnych władz w Europie.td>
Społeczność naukowa
Twoje zainteresowania naukowe są zgodne z inicjatywą Porozumienia Burmistrzów? Przyłącz się do społeczności naukowej Porozumienia i promuj swoje ciekawe odkrycia naukowe. Wykorzystaj tę platformę, nawiązując kontakty i organizując wymianę między uczelniami a władzami lokalnymi i regionalnymi.
Twitter
Dziel się informacjami
za pomocą swojej komórki
Facebook
Dołącz do strony
fanów Porozumienia
Newsletter
Otrzymuj
miesięczny newsletter
Rss feeds
Bądź na
bieżąco
Politycznego wsparcia udziela Komisja Europejska Politycznego wsparcia udziela Komisja Europejska. Strona administrowana przez Biuro Porozumienia.
Aktualności | Kalendarz | Mapa strony | Rss: pomoc | Prawa autorskie | Nota prawna