Illustration Επικοινωνία

Το Γραφείο Συμφώνου των Δημάρχων (CoMO) βρίσκεται υπό τη διαχείριση μιας κοινοπραξίας δικτύων τοπικών και περιφερειακών αρχών με επικεφαλής το δίκτυο πόλεων Energy Cities και αποτελούμενης από τους οργανισμούς Climate Alliance, CEMR, Eurocities, Fedarene και ICLEI Europe

Helpdesk

Events & Media Inquiries

Overall coordination

Head of Office
Frédéric Boyer
frederic.boyer@eumayors.eu
Head of Office
Lucie Blondel
lucie.blondel@eumayors.eu

Communication & Events

Communication

Coordination
Floriane Cappelletti
floriane.cappelletti@eumayors.eu
David Donnerer
david.donnerer@eumayors.eu

Events

Claire Baffert
claire.baffert@eumayors.eu
Eugenia Mansutti
eugenia.mansutti@eumayors.eu

Central Helpdesk

Coordination
Ciarán O’Sullivan
info@eumayors.eu
Phone: +32 2 646 84 24

Helpdesk Coordinators & Supporters

Covenant Coordinators
Elodie Bossio
coordinators@eumayors.eu
Covenant Supporters
Eugenia Mansutti
supporters@eumayors.eu

Capacity-building & Knowledge-sharing

Coordination
Claire Baffert
claire.baffert@eumayors.eu
Anja De Cunto
anja.de-cunto@eumayors.eu

Reporting, Monitoring & Evaluation

Coordination
Mickaël Angé
mickael.ange@eumayors.eu
Miguel Morcillo
miguel.morcillo@eumayors.eu

International Urban Cooperation & Global Covenant of Mayors

Coordination
Giorgia Rambelli
giorgia.rambelli@eumayors.eu
Jeppe Jensen
jeppe.jensen@eumayors.eu

Technical Support Team

Joint Research Center
SEAP analysis and feedback, Monitoring and Technical Support
Technical Helpdesk Signatories: Send an e-mail
Phone: +39 033 278 3587

Come and visit us in Brussels!

Covenant of Mayors Office
63-67 rue d’Arlon
1040 Brussels
Belgium

Other Covenant of Mayors Regional Offices

Covenant of Mayors Eastern-Europe
www.soglasheniemerov.eu
e-mail: info-east@eumayors.eu
phone: +38 (032) 238 05 05
CES-MED: Cleaner Energy-Saving Mediterranean Cities
www.ces-med.eu
e-mail: info-south@eumayors.eu
Covenant of Mayors Sub-Saharan Africa
e-mail: covenantofmayors_ssa@yahoo.com

These Regional Offices are part of the

Twitter
Για ανταλλαγή
μέσω του κινητού σας
Facebook
Για να γίνετε θαυμαστές
της σελίδας του Συμφώνου
Newsletter
Για να γίνετε συνδρομητές του
μηνιαίου ενημερωτικού δελτίου
Rss feeds
Για να λαμβάνετε νέα σε
πραγματικό χρόνο
Με την πολιτική υποστήριξη της Ευρωπαϊκής Επιτροπής Με την πολιτική υποστήριξη της Ευρωπαϊκής Επιτροπής. Ο ιστότοπος συντονίζεται από το Γραφείο Συμφώνου των Δημάρχων.
Registration form | Νέα | Ατζέντα | Χάρτης ιστότοπου | Βοήθεια RSS | Ευχαριστίες | Νομικές ανακοινώσεις