Illustration Contact

Het Secretariaat van het Burgemeestersconvenant wordt beheerd door een samenwerkingsverband van netwerken van lokale en regionale overheden, onder leiding van Energy Cities, bestaande uit Climate Alliance, CEMR, Eurocities, FEDARENE en ICLEI Europe.

Helpdesk

Events & Media Inquiries

Overall coordination

Head of Office
Frédéric Boyer
frederic.boyer@eumayors.eu
Head of Office
Lucie Blondel
lucie.blondel@eumayors.eu

Communication & Events

Communication

Coordination
Floriane Cappelletti
floriane.cappelletti@eumayors.eu
David Donnerer
david.donnerer@eumayors.eu

Events

Claire Baffert
claire.baffert@eumayors.eu
Eugenia Mansutti
eugenia.mansutti@eumayors.eu

Central Helpdesk

Coordination
Ciarán O’Sullivan
info@eumayors.eu
Phone: +32 2 646 84 24

Helpdesk Coordinators & Supporters

Covenant Coordinators
Elodie Bossio
coordinators@eumayors.eu
Covenant Supporters
Eugenia Mansutti
supporters@eumayors.eu

Capacity-building & Knowledge-sharing

Coordination
Claire Baffert
claire.baffert@eumayors.eu
Anja De Cunto
anja.de-cunto@eumayors.eu

Reporting, Monitoring & Evaluation

Coordination
Mikaël Angé
mikael.ange@eumayors.eu
Miguel Morcillo
miguel.morcillo@eumayors.eu

International Urban Cooperation & Global Covenant of Mayors

Coordination
Giorgia Rambelli
giorgia.rambelli@eumayors.eu
Jeppe Jensen
jeppe.jensen@eumayors.eu

Technical Support Team

Joint Research Center
SEAP analysis and feedback, Monitoring and Technical Support
Technical Helpdesk Signatories: Send an e-mail
Phone: +39 033278 5327 or +39 033278 5368

Come and visit us in Brussels!

Covenant of Mayors Office
63-67 rue d’Arlon
1040 Brussels
Belgium

Other Covenant of Mayors Regional Offices

Covenant of Mayors Eastern-Europe
www.soglasheniemerov.eu
e-mail: info-east@eumayors.eu
phone: +38 (032) 238 05 05
CES-MED: Cleaner Energy-Saving Mediterranean Cities
www.ces-med.eu
e-mail: info-south@eumayors.eu
Covenant of Mayors Sub-Saharan Africa
e-mail: helpdesk@comssa.org

These Regional Offices are part of the

Twitter
Om via uw mobiele telefoon
uit te wisselen
Facebook
Om een fan te worden
van de Convenantpagina
Newsletter
Om u te abonneren op
de maandelijkse nieuwsbrief
RSS feeds
Om nieuws in real-time
te ontvangen
Met de politieke steun van de Europese Commissie Met de politieke steun van de Europese Commissie. Website gecoördineerd door het Convenant secretariaat.
Nieuws | Agenda | Site map | RSS help | Credits | Disclaimer